Podłoga izotermiczna do przykrycia lodowiska

Podłoga izotermiczna do przykrycia lodowiska celem zmiany czasowej funkcjonalności obiektu

ICE COVERTAN systems® – podłoga izotermiczna stosowana jest na obiektach lodowisk w celu uzyskania wielofunkcyjności obiektu w okresie mrożenia sztucznego lodowiska. Poprzez jej zastosowanie w okresie funkcjonowania sztucznego lodowiska bez konieczności jego rozmrażania i ponownego mrożenia w ciągu 4 – 6 godzin można zmienić funkcje obiektu

Podłoga służy do bezpośredniego przykrycia tafli lodu. Ze względu na swoje unikalne właściwości termoizolacyjne jest przeznaczona do rozłożenia w obiektach sportowych o dużej kubaturze jako warstwa izolacyjna dla szybkiej czasowej zmiany użytkowania obiektu lodowiska na inne cele. 


 

Stosując proponowaną podłogę w łatwy i szybki sposób można zmienić funkcję obiektu dla organizacji imprez masowych takich jak koncerty, wystawy, targi, mecze i turnieje dyscyplin halowych, bez konieczności rozmrożenia tafli lodowiska. Podłogę ze względu na wytrzymałość mechaniczną i łatwy montaż/demontaż można wykorzystać  na każdą powierzchnię (lód, parkiet, beton, grunt, itp.)

GALERIA

Scroll to Top