O Nas
O Nas

O Nas

Nasza specjalność to budowa lodowisk.Realizujemy inwestycje tak dla sportu wyczynowego jak i rekreacji. Wyposażenie lodowisk to też nasza domena.

Budujemy lodowiska w centrach miast, przy hotelach, ośrodkach sportów zimowych, galeriach handlowych, na „Orlikach”, kortach tenisowych, w dowolnych lokalizacjach tak mobilne jak i stałe, rekreacyjne oraz sportu wyczynowego (tory lodowe do jazdy szybkiej, lodowiska hokejowe). Budujemy również obiekty 2 w jednym czyli boisko z lodowiskiem oraz 3 w jednym czyli boisko z lodowiskiem i funkcją solaru do podgrzewania np. wody basenowej czy wody zaplecza socjalnego.

Technologia przez nas stosowana umożliwia stworzenie lodu o dobrej jakości przy temperaturze na zewnątrz w zakresie + 10°C – + 15°C w przypadku lodowisk rekreacyjnych i do +35°C w przypadku lodowisk profesjonalnych.

Dla lodowiska stosujemy pośrednie urządzenie chłodnicze jakim jest kompaktowa maszynownia chłodnicza popularnie zwana agregatem chłodniczym. Całość uzupełniają bandy o funkcji rekreacyjnej lub hokejowej. Dostarczamy również w zależności od funkcji obiektu tzw. rolby czyli maszyny do pielęgnacji i konserwacji lodu.