Dowiedz się kim jesteśmy i czym się zajmujemy na co dzień!

Nasza specjalność to budowa lodowisk. Realizujemy inwestycje tak dla sportu wyczynowego jak i rekreacji. Wyposażenie lodowisk to też nasza domena. Budujemy lodowiska w centrach miast, przy hotelach, ośrodkach sportów zimowych, galeriach handlowych, w dowolnych lokalizacjach tak mobilne jak i stałe, rekreacyjne oraz sportu wyczynowego (tory lodowe do jazdy szybkiej, lodowiska hokejowe).

Budujemy również obiekty 2 w jednym, czyli boisko z lodowiskiem oraz 3 w jednym czyli boisko z lodowiskiem i funkcją solaru do podgrzewania np. wody basenowej czy wody zaplecza socjalnego.
Technologia przez nas stosowana umożliwia stworzenie lodu o dobrej jakości przy temperaturze na zewnątrz w zakresie + 10°C – + 15°C w przypadku lodowisk rekreacyjnych i do +35°C w przypadku lodowisk profesjonalnych. Dla lodowiska stosujemy pośrednie urządzenie chłodnicze jakim jest kompaktowa maszynownia chłodnicza popularnie zwana agregatem chłodniczym.

Całość uzupełniają bandy o funkcji rekreacyjnej lub hokejowej. Dostarczamy również w zależności od funkcji obiektu tzw. rolby czyli maszyny do pielęgnacji i konserwacji lodu.