Boisko lodowisko z nawierzchnią EPDM

Boisko lodowisko z nawierzchnią EPDM
Boisko lodowisko z nawierzchnią EPDM
Boisko lodowisko z nawierzchnią EPDM

Propozycja zawiera wariant budowy obiektu całorocznego z funkcją boiska i lodowiska na podbudowie przepuszczalnej.

Proponowana nawierzchnia „UNI ICE” jest przepuszczalna dla wody, wykonana na bazie granulatów EPDM zespojonych elastyczną żywicą poliuretanową z zabudowanym systemem chłodniczym. Całość wykonana na podbudowie z kruszyw kamiennych.

Na proponowanej nawierzchni w okresie letnim można uprawiać następujące dyscypliny sportowe: siatkówkę, koszykówkę, tenis ziemny, piłkę ręczną, piłkę nożną,  badminton itp.

„UNI ICE”  to nowatorskie rozwiązanie technologiczne w dziedzinie budowy obiektów sportowo – rekreacyjnych –  jest zewnętrzną nawierzchnią użytkowaną cało-rocznie bez względu na strefę klimatyczną, wykorzystywaną m.in. jako nowoczesne rozwiązanie energetyczne.

„UNI ICE” to sztuczna wylewna nawierzchnia na bazie specjalnej mieszanki granulatu EPDM i mat EPDM. Nawierzchnia charakteryzuje się komfortową sprężystością, co zwiększa przyjemność  użytkowania i eliminuje możliwość kontuzji. Kolory poszczególnych nawierzchni obiektowych  dobierane są według życzeń Inwestora.

Proponowane rozwiązanie może mieć dodatkową funkcje odzysku ciepła w okresie letnim z nawierzchni. Nawierzchnia pozwala dodatkowo na absorpcje ciepła słonecznego i wykorzystywania go do podgrzewania np. wody basenowej lub innej infrastruktury.

Nawierzchnia charakteryzuje się:

  • Łatwością konserwacji
  • Odpornością na promieniowanie UV
  • Komfortem użytkowania,
  • Warstwowym sposobem montażu na uprzednio przygotowanym terenie.

Galeria